• Slo
  • Katedra IKT Univerza v Ljubljani Fakulteta za elektrotehniko
    Laboratorij za informacijske tehnologije

IEEE dan 2019 – predavanje doc. dr. Antona Kosa

IEEE dan – praznovanje obletnice dogodka, ko so se inženirji z vsega sveta leta 1884 prvič združili z namenom deljenja in širjenja tehničnih idej.

Letošnji globalni dogodek povezuje rdeča nit »Kako izkoristiti tehnologijo za boljši jutri«. IEEE se kot mednarodno združenje inženirjev ozira predvsem na tisto tehnologijo, ki v industrijsko uporabo šele prihaja. Da tehnologija, ki lahko izboljša naš vsakdan, ne ostane le v neprebranih člankih in rokah znanstvenikov, pa si tukaj TI, jaz in mi vsi!

V torek, 22. 11. 2019, ob 14h v predavalnico P06-B0 (poleg diplomske sobe) dobrodošel vsak, ki ga tehnološki napredek in z njim povezane aktivnosti vsaj malo zanimajo.
    Slovenska sekcija IEEE in njena Študentska veja Ljubljana bosta predstavili svoje delovanje, organiziranost in različne možnosti vključevanja posameznikov.
    Za inženirki del bo poskrbel doc. dr. Anton Kos (IEEE Communications Chapter Chair) s krajšim strokovnim predavanjem na temo senzorskih sistemov v športu.

Vabljeni